Apartman çelik kapı

Apartman çelik kapı

Apartman Çelik Kapı,Apartman Kapısı,Apartman Kapısı Modelleri,Apartman Çelik Kapı Satış,apartman kapısı modelleri,apartman kapısı fiyatları,apartman çelik kapı modelleri

Çelik Kapı Modelleri

Konut güvenliğinin birinci basamağı çelik kapı modelleri için bir araştırma yapıyorsanız web sayfamız doğru adresiniz efendim. Çünkü kendi imalatımız olan birbirinden şık ve sağlamlık bakımından müthiş dayanıklı ürünlerimizin satışını ve pazarlamasını gerçekleştiriyoruz. Tek yapmanız gereken ürünlerimiz arasında dikkatli bir gezinti yapmak ve teknik özelliklerini de dikkate alarak tercihinizi belirlemek olacaktır. Makul fiyatları ve birinci sınıf yüksek malzeme kalitesiyle firmamızı tercih etmenizde büyük yarar olduğunu düşünüyoruz. Çünkü firmamızın ürünleri konforlu estetiğinin yanı sıra sağlamlığı bakımından uluslararası kalite standartlarında üretilmektedir efendim. firmamızı aramanız ve bu anlamda profesyonel destek istemenizin ardından proje kapsamında öncelikle uygulama sahasına uzman bir ekibimizi yönlendiriyoruz.

Çelik Kapı Fiyatları

İzninizle bu noktada küçük bir hatırlatma yaparak konumuza devam edelim. Firmamız nezdinde çelik kapı fiyatları her zaman makul seviyelerde tutulmaktadır. Ancak buna rağmen malzeme asla ödün vermeyiz ve çelik kapılarımız uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilir. Çünkü çelik kapılarımızda uluslararası kalite standartlarında birinci sınıf malzeme kullanıyoruz. Bunun yanı sıra firmamızın tasarımları son derece sıra dışı ve estetik tasarımlardan oluştuğundan sizlerin de çok beğeneceğini düşünüyoruz. İsterseniz bu noktadan itibaren kapılarımızın teknik bakımdan özelliklerini aktarmaya çalışalım.

Dış etkilere karşı dayanıklılığı arttırılmış kompozit konpart

Modellerimizin tamamında korozyona karşı desteklenmiş 2 milimetrelik galvanizli paslanmaz sac kullanılmıştır

Lamine (5+5 10 mm)

Özel tasarım vitray ve Temperli cam

Yüksek sağlamlıkta irokko ağaç

Kale marka Multi sistem kilit (21 noktada kilitleme Özelliği)

Şeklinde bir özetleme yapabiliriz.